Traceability

Śledź w czasie rzeczywistym drogę swojego towaru oraz generowanego z niego towaru przemysłowego od dostawcy do odbiorcy. System Plantator umożliwia ewidencjonowanie każdej dostawy, a następnie śledzenie danej partii przez wszystkie procesy magazynowe aż do wydania.

Wsparcie sprzedaży

Zarabiaj więcej i zwiększaj konkurencyjność.
Lepsza sprzedaż dzięki zawsze aktualnej informacji o stanach magazynowych. Szybko reaguj na potrzeby rynku i wygrywaj szanse sprzedażowe. Gdziekolwiek jesteś.

Kontrola jakości

Towar najwyższej jakości to gwarancja sukcesu.
Wiemy, że rynek potrzebuje superowoców. Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie dla solidnych kontrahentów.
Takich jak Ty.

Gospodarka magazynowa

Usprawnij procesy magazynowe. Zoptymalizuj przechowywanie, sortowanie, konfekcjonowanie, dostawy i dystrybucję. Ogranicz straty w towarze i opakowaniach.
W czasie rzeczywistym lokalizuj palety z asortymentem na wirtualnej mapie Twojego magazynu. Szybko wysyłaj towar zawsze adekwatny do zamówień.

Analityka biznesu

Zarządzaj i podejmuj decyzje biznesowe w oparciu o twarde dane. Ponad 40 raportów dostępnych od ręki w Systemie Plantator daje Ci na bieżąco wiarygodną informację o kondycji Twojej firmy. Z Plantatorem Twoje dane owocują.

Cyfrowa dokumentacja

Obniżaj koszty administracyjne dzięki automatycznemu generowaniu dokumentów. Koniec z pogubionymi kartkami. Twoje dane są bezpieczne w cyfrowym łańcuchu informacji.

Relacje producenckie

Biznes Grupy Producenckiej pod kontrolą. Potrzebujesz systemu dla grupy producentów? Plantator jest przygotowany do zarządzania wieloma lokalizacjami i handlem całej grupy.