Paweł Dąbrowski

właściciel firmy Agronom Berries Group

Ponieważ zależy nam na ciągłym podnoszeniu efektywności, zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązania informatycznego System Plantator. Plantator to polski system IT dla branży Agro, doskonale dostosowany do realiów naszego sektora. Śledzi produkt od pola przez sortowanie, pakowanie do wyjazdu transportu z magazynu, a my zyskujemy szczegółową kontrolę nad każdym etapem produkcji. Cała logistyka magazynowa jest prowadzona w Systemie, w tym także gospodarka opakowaniami.
Informacje o asortymencie, które uzyskujemy z aplikacji magazynowej, są bardzo precyzyjne. Dzięki temu, że mamy do nich dostęp on line z dowolnego miejsca, jesteśmy bardziej konkurencyjni. Szybko reagujemy na bieżące potrzeby rynku i wygrywamy szanse sprzedażowe. Możemy śmiało polecić System Plantator innym producentom żywności, poszukującym czy to systemu traceability czy też rozwiązania IT do poprawy zarządzania magazynem Agro.

Jarosław Bień

Członek Zarządu Grupy Producentów Owoców Polskie Jagody Sp. z o.o.

Korzystamy już od kilku lat z Systemu Plantator. Plantator to rozwiązanie informatyczne dedykowane dla firm takich jak nasza: zajmujących się produkcją, przechowaniem i dystrybucją owoców. Pozwala na śledzenie łańcucha traceability produktu gotowego już od pola. Dzięki modułowi polowemu pozwala na zarządzanie zespołem 3000+ pracowników, przy czym na zmianie jest ich ok. 1000+. System pozwala na planowanie i ewidencjonowanie czasu oraz efektów pracy zarówno pracowników zatrudnionych na etatach, jak i rozliczanych wg stawek akordowych. Brygadziści na polach, a także magazynierzy wykorzystują aplikacje na urządzenia mobilne stanowiące moduły całego rozwiązania.

Maciej Uflewski

właściciel firmy Machnatka Sp. z o.o.

System Plantator umożliwia nam lepsze zarządzanie procesami zbioru i dystrybucji owoców i warzyw. Od kiedy wdrożyliśmy Plantatora mamy możliwość śledzenia zbioru i asortymentu w magazynie w czasie rzeczywistym. Dane są zawsze aktualne i dostępne z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Usprawniliśmy też procesy administracyjne, dzięki automatycznemu generowaniu dokumentów z systemu: zamówień, zleceń, faktur, czy listów przewozowych, w tym CMR.

Karol Daniłoś

Manager w Zrzeszeniu Producentów Owoców i Warzyw SAD-POL Polubicze

Wdrożenie Systemu Plantator w Sad-Pol traktujemy jako element nowoczesnego zarządzania procesami branży owocowo-warzywnej.
Naszym celem była informatyzacja procesów oraz poprawa logistyki magazynowej. Ten cel został osiągnięty i w 100% zrealizowany dzięki współpracy z Firmą Seth Software, która swoją rzetelnością, umiejętnościami oraz zrozumieniem potrzeb klienta, zrealizowała fachowo projekt w naszym przedsiębiorstwie.
Znacznie skróciliśmy czas przyjęcia towaru na magazyn oraz wydań zewnętrznych. Dzięki systemowi kodów kreskowych nie ma już konieczności ręcznego wprowadzania danych. Aplikacja magazynowa na tablety pozwala nam szybko oznaczać i namierzać asortyment w magazynie z dokładnością do pojedynczej jednostki logistycznej.
Wirtualny magazyn, na którym pracujemy w aplikacji, odpowiada faktycznemu magazynowi fizycznemu. Za sprawą planowania pracy wózkowego efektywniej zarządzamy asortymentem i ograniczamy straty w towarze.
Nasi handlowcy mają zawsze na bieżąco informację o asortymencie, jeszcze przed dostarczeniem go na magazyn, co podnosi efektywność pracy działu sprzedaży.

Agnieszka Materkowska

Kierownik Działu Rozliczeń, Grupa Producentów Owoców i Warzyw AG FOOD Sp. z o.o.

Zaletą zastosowania Systemu Plantator w naszej firmie jest wzrost poziomu organizacji i zarządzania w sferze logistycznej. Procesy przyjęcia, magazynowania, sortowania i wydania asortymentu są optymalnie zaprojektowane i dostosowane do branży. Dzięki temu mamy możliwość kontrolowania stanów magazynowych oraz ich lokalizacji.
Natomiast rozszerzenie zakresu funkcjonalności Systemu w ostatnim czasie, szczególnie w module księgowości, zwiększyło wydajność naszej pracy.
Zaangażowanie i indywidualne podejście konsultantów firmy Seth Software Sp. z o.o. pozwala na bieżąco przedstawiać sugestie i rozwiązania usprawniające działanie Systemu, adekwatnie do naszych potrzeb. Rzetelna współpraca owocuje zadowoleniem klienta.