Specjaliści od cyfryzacji rolnictwa na Targach TSW

600 600 Plantator

Podczas tegorocznych Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie w dniach 15-16 stycznia Eksperci IT z firmy Seth Software, opowiedzieli o narzędziach informatycznych dedykowanych plantatorom.
W Seth Software od 20 lat rozwijamy wraz z rolnikami oprogramowanie dla branży Agro. Specjalizujemy się w efektywnej informatyzacji procesów związanych ze zbiorem, zarządzaniem pracownikami, skupem, magazynem Agro, czy produkcją i przetwórstwem. Przedstawiciele Seth udali się na X jubileuszową edycję Targów Sadownictwa i Warzywnictwa żeby opowiedzieć, jak można zarządzać specyficznymi procesami biznesowymi branży owocowo-warzywnej w czasie rzeczywistym i przy użyciu optymalnych narzędzi informatycznych.
TSW to jedna z największych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz producentów owoców i warzyw gości również producentów i dystrybutorów maszyn, środków ochrony roślin, nawozów i wielu innych usługodawców związanych z rolnictwem.
Na ponad 27 500 m² powierzchni wystawienniczej 16 000 odwiedzających mogło zapoznać się z ofertą 391 wystawców z Polski i zagranicy: Austrii, Niemiec, Belgii, Białorusi, Czech, Estonii, Francji, Holandii, Litwy, Portugali, Słowacji, Ukrainy, Włoch, Egiptu oraz Indii.
Tym samym tegoroczna edycja TSW pobiła swój własny rekord pod względem liczby wystawców i zwiedzających.
Udział w Targach został dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Wschodnia – działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP.

Tytuł projektu: Opracowanie i przygotowanie do wdrożenia nowego modelu biznesowego internacjonalizacji w firmie Seth.

Nr projektu: POPW.01.02.00-18-0043/19