Sekcja Korzyści systemu

Oprogramowanie dla rolników – Plantator

PLANTATOR System to profesjonalne rozwiązanie informatyczne dedykowane dla agrobiznesu, a w szczególności dla branży produkcyjnej, dystrybucyjnej oraz przetwórstwa owoców i warzyw. Plantator to kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem, oprogramowanie dla producentów żywności, oprogramowanie dla producentów owoców i oprogramowanie dla producentów warzyw.

Plantator to niszowy system agro, zaprojektowany specjalnie dla branży owocowo-warzywnej, dzięki czemu umożliwia obsługę specyficznych obszarów biznesu rolno-spożywczego, często pomijanych przez duże systemy informatyczne.

Zarządzanie gospodarstwem rolnym poprzez oferowane oprogramowanie będzie prostsze, łatwiejsze i przede wszystkim wysoce efektywne. Proponowany program do zarządzenia gospodarstwem rolnym na podstawie wprowadzonych danych, zaproponuje kierunki rozwoju, uwzględniając opłacalność.

Oprogramowanie dla rolnictwa po wdrożeniu niemal natychmiast może przełożyć się na zysk. Większa wydajność, lepsza organizacja, a w konsekwencji lepszy wynik finansowy – oto korzyści mogące wyniknąć z wprowadzenia Systemu Plantator.

Oprogramowanie dla rolników Plantator powstał na bazie wszechstronnych, wieloletnich doświadczeń firmy Set(h) w projektowaniu systemów IT dla branż takich jak: cukrownicza, zbożowa, czy tytoniowa. Dzięki temu zawiera najlepsze pomysły i technologie, sprawdzone w praktyce przedsiębiorstw rolno-spożywczych. Efektywna gospodarka magazynowa zwiększy korzyści w każdej firmie produkcyjnej, chociażby poprzez podniesienie wydajności pracy i sprawne zarządzanie dostawami i dystrybucją. 

Oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem dla producentów owoców i warzyw to znacznie więcej niż zwykły system magazynowy, to cała gospodarka magazynowa. Programy komputerowe dla rolnictwa takie jak Plantator odzwierciedlają specyfikę i funkcjonowanie agrobiznesu. Agrobiznes traktujemy jako połączone ze sobą działania, których celem jest wytworzenie produktów żywnościowych. Proponowany system agro łączy w sobie cechy systemów do zarządzania kontaktami z dostawcami i odbiorcami (CRM/SRM), zarządzanie dokumentami obrotu magazynowego oraz obsługę faktur zakupu i sprzedaży, a także zarządzanie płatnościami i rozrachunkami z kontrahentem. W efekcie programy dla producentów żywności takie jak Plantator tworzą kompleksowe systemy Traceability, które pozwalają wiarygodnie i skutecznie śledzić łańcuch dostaw w przód i w tył.

System dla producentów żywności dba o najwyższą jakość Państwa owoców i warzyw i tym samym może skutecznie wspierać zarządzanie gospodarstwem rolnym i sprzedaż.

Poznaj wszystkie funkcjonalności systemu Plantator