Rekomendacje

Programujemy dla wielu klientów, w tym dla przedstawicieli kluczowych branż gospodarki polskiej. O naszym sukcesie świadczy to, że nasz pierwszy klient używa nasz system po dziś dzień. Pracujemy m. in. dla PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o., Suedzucker Polska S.A., Nordzucker Polska S.A., Philip Morris, GoodMills Polska oraz wielu krajowych Grup Producentów Owoców i Warzyw.Z firmą Set(h) Systemy Informatyczne współpracujemy od 2009 roku, kiedy to został wdrożony System Plantator w wersji biurowej. W lutym 2015 rozszerzono zakres funkcjonalności systemu do jego pełnej wersji wraz z mobilnymi aplikacjami magazynowymi. System wspomaga teraz zarządzanie naszym przedsiębiorstwem we wszystkich zachodzących procesach. Dzięki Systemowi Plantator uzyskaliśmy dokładność informacji na bardzo wysokim poziomie szczegółowości na temat przechowywanego asortymentu co pozwala na szybsze reagowanie na zapotrzebowanie na rynku. Z przekonaniem polecamy System Plantator innym podmiotom z branży Agro.


Ponieważ zależy nam na optymalizacji procesów na naszych plantacjach borówki amerykańskiej zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu informatycznego, który przyspieszy działania i zredukuje wszelkie straty. Po dogłębnym rozeznaniu rynku zdecydowaliśmy się na wybór Systemu Plantator firmy Set(h). Przekonało nas wieloletnie doświadczenie firmy Set(h) w branży AGRO oraz profesjonalna obsługa klienta, a także funkcjonalność adekwatna do naszego zapotrzebowania – system nie jest przeładowany zbędnymi funkcjami, mając przy tym opracowane wszystkie procesy zachodzące  w naszej branży. System jest obecnie wdrażany, proces ten przebiega płynnie , konsultanci są kompetentni, a nasze uwagi uwzględniane na bieżąco.


Odkąd stosujemy System Plantator poprawiła się logistka naszej działalności, zmniejszył się czas potrzebny na dokonanie przyjęć zewnętrznych, usprawniliśmy proces sortowania i konfekcjonowania, a procesy wydania towarów uległy znacznemu przyśpieszeniu. Satysfakcjonuje nas możliwość kontroli procesów w naszej firmie w czasie rzeczywistym. Dzięki Plantatorowi, wiem gdzie znajduje się każda nasza paleta. Dziękujemy twórcom Systemu Plantator firmie Systemy Informatyczne Set(h) za tak potrzebny i dobry produkt.


Największą zaletą systemu Plantator jest wzrost poziomu zarządzania i organizacji gospodarką surowcową w obu zakładach. Konsultanci firmy SI SET(H) terminowo i rzetelnie udzielali wsparcia zarówno podczas zmian i dostosowań systemu do zmieniającego się otoczenia prawnego i biznesowego, jak i na poziomie codziennej pracy z użytkownikami.


Dzięki informacjom uzyskanym z systemu można było przeprowadzić zaawansowane optymalizacje procesu dostaw surowca do poszczególnych zakładów produkcyjnych. Uzyskane oszczędności szacujemy na 20% kosztów transportu.


GoodMills Polska posiada w Polsce 4 zakłady produkcyjne o łącznej zdolności przemiałowej na poziomie ponad 500 tyś. ton. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny park maszynowy szwajcarskiej firmy Buehler – lidera rozwiązań technologicznych dla młynarstwa.
Proces produkcyjny i zarządczy koordynowany jest przez system informatyczny stworzony od podstaw przez firmę Set(h) Systemy Informatyczne. Z firmą Set(h) mamy przyjemność współpracować od 2008 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Agro firma Set(h) była w stanie sprostać naszym wymaganiom i w sposób profesjonalny i rzetelny przełożyć na język informatyczny skomplikowane procesy właściwe dla zarządzania młynami. Dziękujemy firmie Set(h) za system skrojony na miarę naszych dotychczasowych potrzeb.


Usługi będące przedmiotem umowy wdrożeniowej zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. W chwili obecnej praca i rozwój systemu są wspierane w oparciu o dobrze zdefiniowaną umowę serwisową.