Historia–Plantator System

Plantator System

Plantator System: Dołącz do liderów rynku.
Zobacz, kto nas poleca.

Historia

 

Początki Plantatora sięgają roku 1999, kiedy to pierwszy zespół programistów SI Set(h)  zaprojektował  system informatyczny dla Cukrowni Ropczyce.

Cukrownia Ropczyce wciąż pozostaje jednym z kluczowych klientów programu. 13 lat współpracy (a tak długa współpraca nie należy w przypadku Plantatora do rzadkości!) świadczy o tym, że

Plantator jest programem spełniającym biznesowe obietnice i zapewniającym komfort pracy użytkownikom.

Kolejne aplikacje zostały wdrożone w największych europejskich koncernach cukrowniczych mających swoje zakłady w Polsce: Sudzucker, Nordzucker.

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej kolekcji historycznych dokumentów, której powstanie przypada na słodkie początki Plantatora w branży cukrowniczej.

Specjalistyczny system dla cukrowni został wkrótce rozwinięty i dopasowany do branży owocowo-warzywnej.  Plantator fd (Fruit Distribution) wdrożyliśmy w licznych przedsiębiorstwach zajmujących się skupem i redystrybucją owoców i warzyw.

Już w 2003 r. nasze oprogramowanie dla rolnictwa wyróżniono na „Informatycznej mapie Polski”, przygotowanej przez tygodnik „Polityka” (nr 22/2003) jako wysoko innowacyjne. Przez kolejne lata system wdrażany był w następnych przedziębiorstwach i rozwijany o nowe funkcjonalności dopasowane do zmieniającego się środowiska prawnego i biznesowego branży owocowo-warzywnej.

W 2008 roku praca nad rozwojem systemu została doceniona przez kapitułę konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji”, a Plantator został nagrodzony tytułem „Innowacyjny Produkt”.

System informatyczny, który dziś Państwu oferujemy, zbudowany jest w oparciu o ponad 10 lat doświadczeń naszej firmy w projektowaniu rozwiązań IT dla rolnictwa i bogatą wiedzę sektorową pozyskaną podczas wdrożeń.

Krzysztof Bobran

Prezes Zarządu SI Set(h)

 

Starsze artykuły
SET(H) Systemy Informatyczne Fahrel Firma Rodzinna